1. místo Petra Vosátky na turnaji VŠ LIGY (pro všechny účastníky) 4.10.2014

1. místo Petra Vosátky v HAMR Tour (pro všechny účastníky) 4.10.2014

3. místo Jana Hlavičky na turnaji VŠ LIGY (pro všechny účastníky) 4.10.2014

2. místo Jana Hlavičky na turnaji VŠ LIGY (pokročilí) 15.11.2014

2. místo Elišky Radinové mezi ženami na turnaji VŠ LIGY (středně pokročilí) 17.1.2015

2. místo Petra Vosátky na turnaji VŠ LIGY (pokročilí) 28.2.2015

1. místo Kateřiny Muchové mezi ženami na turnaji VŠ LIGY (středně pokročilí) 28.3.2015

3. místo Kateřiny Muchové na turnaji VŠ LIGY (středně pokročilí) 28.3.2015

2. místo Petra Vosátky na turnaji VŠ LIGY (pokročilí) 28.3.2015

2. místo Petra Marka na mistrovském turnaji kategorie "B" 28.3.2014
3. místo Michaely Vrbové mezi ženami na turnaji VŠ LIGY (středně pokročilí) 17.10.2015

3. místo Martina Šetiny na mistrovském turnaji kategorie "C" 5.12.2015

1. místo Michaely Mandysové mezi ženami na turnaji VŠ LIGY (začátečníci) 19.12.2015

2. místo Jiřího Škopa na turnaji VŠ LIGY (pokročilí) 19.12.2015

3. místo Milana Macury na turnaji VŠ LIGY (pokročilí) 19.12.2015

2. místo Milana Macury na turnaji VŠ LIGY (pokročilí) 19.3.2016
1. místo Anny Vondrové mezi ženami na turnaji VŠ LIGY (Squash PÁRTY I - všechny kategorie) 24.9.2016

1. místo Petra Vosátky na mistrovském turnaji kategorie "D" 11.10.2016

1. místo Michaely Doležalové na mistrovském turnaji žen kategorie "B" 17.12.2016
2. místo Martiny Formánková mezi ženami na turnaji VŠ LIGY (pokročilí - turnaj. kat "D") 12.11.2017

1. místo Jiřího Škopa na turnaji VŠ LIGY (pokročilí - turnaj. kat "D") 14.1.2018
založení prvního týmu Petrem Vosátkou ke dni 15.8.2009

první vítězný zápas v lize družstev (3.liga muži - SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM)(kontumační) 17.10.2009 - Lenka Hrbková

první vítězný zápas v lize družstev (3.liga muži - SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM)16.10.2010 - Zuzana Čurajová

první vítězný zápas v lize družstev (3.liga muži - LINX Squash Team Prague)(kontumační) 16.10.2010 - René Kratochvíl

první vítězný zápas v lize družstev (1.liga ŽENY - LINX Squash Team Prague) 16.10.2010 - Karolína Kubátová

první vítězný duel v lize družstev (1.liga ženy - LINX Squash Team Prague) 16.4.2011 - 2:1 na zápasy proti SQC Ostrava - Hillrain Team

první vítězný duel v lize družstev (1.liga ženy - SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM) 29.10.2011 - 3:0 na zápasy proti LINX Squash Team Prague

první vítězný duel v lize družstev (3.liga muži - SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM) 20.11.2011 - 2:2 na zápasy (7:6 na sety) proti Chrpa Smashers

založení sportovního klubu Petrem Vosátkou ke dni 4.10.2012

první vítězný duel v lize družstev (3.liga muži - LINX Squash Team Prague) 10.11.2012 - 3:1 na zápasy proti SC Strahov E

postup do 2. ligy (3.liga muži - SC Prague United) 4.5.2014 - 1.místo v národní skupině 3.ligy

historický úspěch ženy (SC Prague United 17.4.2016) - 2. místo v národní skupině 1.ligy

historický úspěch muži (SC Prague United 8.4.2017) - 3. místo v národní skupině 2.ligy

* SC Prague United * ČASQ * SC Prague United B *

Konec této sezony se nezadržitelně blíží a liga se nám již přehoupla do své poslední čtvrtiny. Takže vám přináším rekapitulaci lednových kol.
Náš VŠ LIGA tým v sobotu zavítal do lysé nad Labem, kde nás kromě domácího celku čekal také silný tým Liberce. Náš tým však opět vinou zranění a nemocí nepřijel v plné sestavě, takže plány na vítězstvích nad Lysou vzali rychle za své. Pouze mě a Standovi Popelkovi se podařilo „uhrát“ alespoň po setu. Zbytek týmu v tomto dni bohužel nijak nezazářil.
Neděle se nesla ve znamení výletu do Staré Boleslavi, kde jsme již předem věděli, stejně jako v sobotu s Libercem, že naše šance budou optimisticky řečeno pramalé. Tým se tedy plně zaměřil na druhého soupeře, kterým byl Turnov. Bohužel nám hlavně chyběl tou dobou zraněný Filip Svoboda, takže se nám Turnov porazit nepodařilo, ale výrazný dílčí úspěch zaznamenal sobotou namlsaný Standa Popelka, který jako týmová dvojka „vypráskal“ velice konzistentním a trpělivým výkonem svého soupeře 3:0.

Tým LINXu, hrající též třetí ligu, zavítal v sobotu na PRO6, kde se jim podařilo zásluhou Jirky Gottlieba sebrat jeden set týmu z CHRPY. A v neposlední řadě Jan Mokrý dosáhl na své historicky první body kontumačním vítězstvím s domácí PRO6.
V neděli tým absolvoval opětovné souboje s týmy Strahova a SquashAreny, kde si svou premiéru mezi muži odbyla navrátivší Katka Uhrová a odnesla si hned první body za kontumační výhru. Potěšující byl pak už jen výkon Jirky Gottlieba, který dokázal po velkém boji porazit 3:2 na sety zkušenou a squashovými vavříny ověnčenou Adélu Kozákovou.

To nejlepší a také na světě jistě nejkrásnější jsem si záměrně nechal na konec. Naše holky rozehráli skupinu 1. ligy žen o konečné umístění a vedly si více než znamenitě. Toho času jak jsem již předeslal, debutující Katka Uhrová dokázala vyhrát zápas v poměru 3:0 a hlavně třetí set, ve kterém vyhrála 17:15, ukázal její velkou psychickou odolnost. Tentokrát však musím pochválit celý tým, jelikož i Katka Punčochová dokázala vyhrát (3:2). Další holky taktéž prolomily bariéry a jak Vanda Seidlová tak Lenka Hrbková vyhráli v soutěži premiérově set.
V neděli pak podtrhla dobrý měsíc Zuzka Čurajová, která po nemoci a bez fyzické kondice uhrála velice pěkný výsledek 2:3 na sety. Poslední novicka v týmu Jana Kóšová předvedla taktéž celkem solidní výkon, na to že to byl její úplně první zápas mezi profesionály.

Takže držte nám palce a budeme se s Vámi těšit na viděnou v dubnu, kdy zakončíme aktuální squashovou sezonu duely domácími duely v Praze a ženy v Ostravě.